Bogoslovci v gesteh

V nedeljo 23. februarja smo imeli v cerkvi Sv. Marjete na Golem v gosteh bogoslovce Matjaža, Blaža in Mela. Sveto mašo je ob somaševanju župnika Janeza Avsenika daroval njihov spiritual, mag. Gregor Celestina.

Ob zaključku svete maše so bili vsi skupaj s strani župnika izzvani še z vprašanji glede odločitve o sprejemu božjega klica v teh spremenljivih časih. Njihovi odgovori so bili zelo trdni in neomajni. Po sveti maši so si z zanimanjem še ogledali notranjost naše cerkve, zunaj pa z župljani iskreno in sproščeno izmenjali kar nekaj besed. Župljani se vedno veselimo takšnih gostov, ki nas zagotovo duhovno bogatijo in upamo, da tudi tako ali drugače opogumljajo. Na koncu so se nam, kljub hladnemu vetru, zahvalili za topel sprejem ter se priporočili v molitev.