Praznična zahvalna nedelja z otroško sveto mašo in srečanjem zakonskih jubilantov

3. novembra 2019 smo v cerkvi Sv. Marjete na Golem obhajali zahvalno nedeljo. Ker je bila prva nedelja v mesecu, je bila to tudi otroška sv. maša, pri kateri so bogoslužje s svojim glasovi in spretnostjo na glasbenih inštrumentih obogatili otroci.
Z zahvalno pesmijo smo se ob koncu zahvalili za letošnje pridelke in darove narave, še posebej pa smo se zakonski jubilanti zahvalili za vse blagoslove v naših zakonih. Ob tej priložnosti nam je g. župnik Janez Avsenik med drugim izročil plaketo ter keramični kropilnik s križem - ročno delo ižanskih otrok pod mentorstvom centra DUO Veržej.
Hvala župniku in sodelavcem za pripravo praznovanja, pozornost in darove. Hvala mladim pevcem in glasbenikom za obogatitev sv. maše.
Druženje smo po koncu sv. maše nadaljevali s pogostitvijo ter obujanjem spominov, v ozadju pa nas je še naprej razvajala glasba naših otrok.

Naj ponovim župnikove besede iz pridige: "Bogu hvala, da se lahko zahvaljujemo".